ג'אמפ אין

המרת נקודות לטיסות – איך כרטיס אשראי יכול לעזור לנו לטוס ובזול

קרדיט תמונה: freepik

אחת הדרכים הפופולאריות בה חברות אשראי משתמשות בשביל למשוך אליהן לקוחות, היא באמצעות נקודות. הרעיון הוא פשוט. כל לקוח שמזמין כרטיס אשראי מהחברה ומבצע רכישות באמצעותו, מקבל על כל עסקה נקודות. כאשר הוא צובר מספיק נקודות, יש לו אפשרות ליהנות מהטבות, מבצעים והנחות בבתי עסק שונים.

בצורה כזו, הלקוח מרוויח למעשה על עסקאות שהוא מבצע ויכול לחסוך לא מעט כסף. ככל שהעסקאות יותר גדולות ומשמעותיות, כך הוא מקבל יותר נקודות, ככל שהכרטיס יותר יוקרתי, אז הנקודות מיועדות לשימוש במקומות הרבה יותר יוקרתיים ואיכותיים.

אחת האופציות הפופולאריות והאהובות ביותר בקרב משתמשים, היא המרת נקודות לטיסות. השיטה היא דומה. מבצעים עסקאות בכרטיס אשראי, בסכומים שונים, מקבלים נקודות ואותן אפשר להמיר לרכישה של כרטיסי טיסה אל יעדים שונים בעולם. במקרים רבים מדובר לא רק על טיסות אלא גם על הזמנת חדרים בבתי מלון ביעד אליו טסים. חשוב לציין, אי אפשר להמיר את הנקודות לכסף, אלא זה עובר ישירות אל חברות תעופה או בתי מלון מולן עובדת חברת אשראי.

איך זה יכול לשרת אותנו ואת מי זה יכול לשרת?

המרת נקודות לטיסות יכולה להיות מאוד חסכונית ולשרת אותנו בדרכים שונות. במקום שאנחנו נצטרך לשלם עבור כרטיסי טיסות ובתי מלון מחירים שלמים, אזי שאנחנו יכולים ליהנות מהנחות משמעותיות, כל הזמן. לעיתים, זכאים המשתמשים בכרטיס אשראי שמאפשר המרה של נקודות לטיסות, גם להטבות, הנחות ומבצעים שהופכים את העסקאות להרבה יותר משתלמות.

הרבה מאוד אנשים לא בהכרח מתייחסים לנקודות שהם צוברים דרך כרטיס אשראי, או שאין להם איך להשתמש בנקודות. במקרה של טיסות ובתי מלון, זה הרבה יותר אפקטיבי. אנשים אוהבים לטוס, מארגנים לעצמם חופשות בקיץ או בחגים, ואם הם משתמשים באופציה של המרת נקודות, זה יכול להיות מאוד חסכוני ויעיל. כך הנקודות לא מתבזבזות לחינם.

המרת נקודות לטיסות יכולה לשרת כל אחד ואחת מאיתנו, בפרט אנשים שטסים הרבה לחו"ל, בין אם זה מטעמי עבודה, עסקים, לימודים, משפחה או מסיבות אחרות. לכן עבורם הכרטיס יכול לקרוץ הרבה יותר.

מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים כרטיס אשראי?

לפני שאתם ממהרים להזמין כרטיס שמאפשר המרת נקודות לטיסות, חשוב מאוד שתבדקו מה התנאים לשימוש בכרטיס וליהנות מהאופציה הזאת. האם יש דרישה למספר עסקאות בחודש, האם יש דרישה לסכומים מסוימים שצריך להוציא באמצעות הכרטיס בשביל ליהנות מאופציה זו, ואיך בדיוק זה מתבצע.

כמו כן, יש לבדוק עם אילו חברות תעופה חברת האשראי עובדת ומתי אפשר להשתמש בכרטיס. האם יש תנאים מבחינת יעדים, מועדים וכל דבר אחר. כך אפשר לעשות שימוש אופטימאלי בכרטיס. אחרי שמזמינים אותו, ניתן להתחיל לעשות עסקאות לתכנן את החופשה הבאה.

Exit mobile version